Skoči na vsebino

Rezultati po kategorijah 2018

 Uvr.Št.Ime in priimekLetnikSpolKlubRezultatZaost.
Ženske do 19 let
1.70Lara Lindav2000Ženski1:07:35,9--
2.11Katra Bergant2001Ženski1:07:35,9+00:00
Ženske 20 do 29 let
1.198Monika Topolnik1992Ženski0:48:03,5--
2.65Ana Kunstič1992Ženski0:51:41,7+03:38
3.1Dominika Ahačič1991ŽenskiGiBit0:52:43,7+04:40
4.178Lucija Šiljar1990Ženski0:54:02,4+05:58
5.110Teja Sojer1994ŽenskiŠRD OMEGA AIR0:54:48,9+06:45
6.106Lučka Savinek1996ŽenskiŠRD OMEGA AIR0:58:01,5+09:58
7.109Manca Smolej1991ŽenskiGiBit1:00:48,6+12:45
8.125Naja Ulaga1992ŽenskiGiBit1:07:59,4+19:55
9.15Katarina Bradeško1998ŽenskiŠD Rudno1:09:07,4+21:03
10.68Maruša Leskovšek1996Ženski1:09:33,8+21:30
11.18Evgenija Burger1998Ženski1:09:52,4+21:48
12.182Aleksandra Radosavac1989Ženski1:22:07,9+34:04
13.126Blažka Ves1992Ženski1:22:47,1+34:43
14.175Manca Ravnikar1996Ženski1:39:17,7+51:14
Ženske 30 do 39 let
1.200Sabina Topolnik1987Ženski0:54:56,9--
2.43Tadeja Juteršek1979Ženski0:55:53,1+00:56
3.30Anja Fettich1983ŽenskiGiBit1:01:26,5+06:29
4.166Katarina Trampuš Ogris1983Ženski1:01:57,7+07:00
5.31Tadeja Gabrovšek1984Ženski1:02:27,6+07:30
6.151Petra Jaksetič1984Ženski1:04:23,5+09:26
7.5Janja Babič1981ŽenskiŠD Dobrepolje1:05:30,2+10:33
8.90Tina Posavec1987ŽenskiGiBit1:05:35,3+10:38
9.118Maja Štuhec1985ŽenskiGiBit1:05:35,8+10:38
10.152Andreja Lančar1982Ženski1:08:37,6+13:40
11.114Urška Šinkovec1985Ženski1:09:22,4+14:25
12.172Barbara Jordan1986Ženski1:11:32,5+16:35
13.73Irena Lumbar1980ŽenskiŠD Dobrepolje1:11:43,8+16:46
14.159Metka Orel1979Ženski1:15:31,6+20:34
15.133Polona Zver1986ŽenskiPriprave1:15:33,6+20:36
Ženske 40 do 49 let
1.33Maja Grampovčan1972ŽenskiŠRD OMEGA AIR0:55:05,1--
2.22Joži Češnovar1973Ženskiveverne0:58:40,9+03:35
3.170Carla Neri1975Ženski0:59:04,2+03:59
4.191Maria Mays1974Ženski0:59:18,7+04:13
5.143Vesna Ponikvar1978Ženski1:01:10,9+06:05
6.183Suzana Semenič1972Ženski1:01:54,9+06:49
7.117Bernarda Šraj1973Ženski1:03:18,8+08:13
8.49Maja Khermayer1977Ženski1:03:35,7+08:30
9.162Tanja Kerpan1971Ženski1:07:46,4+12:41
10.137Jerica Belak1976Ženski1:08:04,7+12:59
11.34Jera Grobelnik1974Ženski1:08:35,1+13:30
12.105Nevija Rupnik Feran1970ŽenskiPiran1:10:32,1+15:27
13.67Zanna Lapina Nabergoj1970ŽenskiŠRD OMEGA AIR1:11:54,9+16:49
14.130Irena Vollmajer1978Ženski1:16:27,7+21:22
15.23Irena Črnivec1969Ženski1:17:43,9+22:38
16.32Irena Golob Bajželj1976Ženski1:22:26,8+27:21
17.10Tadeja Bergant1970Ženski1:40:14,1+45:09
Ženske 50 do 59 let
1.88Nina Pirnat1965ŽenskiSK Olimpija0:55:18,0--
2.145Slavka Petraš1959Ženski0:56:01,8+00:43
3.158Julijana Gantar1961ŽenskiSportKa0:59:48,1+04:30
4.127Irena Vidmar1966ŽenskiTekači Bistrica1:00:47,3+05:29
5.78Marinka Megušar1965Ženski1:02:19,7+07:01
6.174Stanka Ravnikar1968Ženski1:03:57,8+08:39
7.115Tatjana Škrjanec1963ŽenskiŠD Elektro Ljubljana1:04:18,6+09:00
8.112Arijana Steblovnik1964ŽenskiTekaska vadba v Mariboru1:04:51,9+09:33
9.45Kristina Kapus1963ŽenskiVegan.si1:04:56,7+09:38
10.181Elayne Hilton1967Ženski1:05:50,4+10:32
11.91Marta Praznik1964Ženski1:11:30,0+16:12
12.86Ana Peček1968Ženski1:13:02,5+17:44
13.189Brigita Klaneček1963Ženski1:14:14,8+18:56
14.27Mojca Doljak1965Ženski-1:21:19,7+26:01
15.187Mimi Trajber Činč1961Ženski1:22:40,3+27:22
16.14Branka Bračič Železnik1962Ženski1:24:32,7+29:14
17.77Jana Meglič1962Ženski1:31:19,4+36:01
Ženske nad 60 let
1.46Zvonka Kastelic1955ŽenskiGiBit1:00:10,9--
2.44Danica Juteršek1953Ženski1:06:11,6+06:00
Moški do 19 let
1.60Jakob Kralj2002MoškiAK BOR0:44:41,9--
2.139Domen Hribernik2002Moški0:51:42,5+07:00
3.196Urhec Oven2001Moški0:55:25,7+10:43
4.176David Ravnikar2002Moški0:57:23,7+12:41
5.21Jon Češnovar2004Moškiveverne0:59:58,8+15:16
6.134Gašper Železnik2000MoškiŠRD OMEGA AIR1:00:24,1+15:42
7.95Peter Radosavljević2001Moški1:00:41,6+15:59
8.160Tim Tošeski2007Moški1:13:50,6+29:08
Moški 20 do 29 let
1.149Miha Ličef1997Moški0:39:20,9--
2.140Luka Milinkovič1995Moški0:42:13,4+02:52
3.75Simon Malek Kuzmič1990MoškiŠD Majstri Lenart0:42:35,3+03:14
4.58Simon Koželj1992MoškiŠKD MEKINJE0:42:51,8+03:30
5.123Primož Trontelj1992MoškiŠRD OMEGA AIR0:47:17,4+07:56
6.9Nejc Benedik1995MoškiAsterix0:49:27,4+10:06
7.96Uroš Radosavljević1994Moški0:51:22,6+12:01
8.52Aleš Koritnik1990MoškiŠRD OMEGA AIR0:52:55,3+13:34
9.202Tilen Kavčič1991Moški0:54:44,3+15:23
10.190Aljaž Klaneček1995Moški0:55:28,3+16:07
11.142Žiga Kobe1991Moški0:58:02,2+18:41
12.51Uroš Kordež1990Moški0:58:22,8+19:01
13.82Andraž Nartnik1989MoškiŠRD OMEGA AIR1:01:13,2+21:52
14.132Anže Zupan1994MoškiGiBit1:07:59,9+28:39
Moški 30 do 39 let
1.47Peter Kastelic1983MoškiGiBit0:38:53,5--
2.194Aleš Udovič1979Moški0:43:08,2+04:14
3.19Matej Cafnik Cafnik1986Moški0:43:48,3+04:54
4.74Žiga Macedoni1985MoškiGiBit0:44:29,6+05:36
5.98Simon Renar1985MoškiGiBit0:45:50,6+06:57
6.84Matevž Oman1987MoškiGiBit0:47:31,5+08:38
7.141Grega Letnar1986Moški0:47:36,5+08:43
8.42Matic Jeran1984MoškiGiBit0:47:55,8+09:02
9.193Mitja Zupan1979Moški0:48:22,2+09:28
10.128Luka Vodopivec1987Moški0:50:09,9+11:16
11.76Luka Marinič1979MoškiGiBit0:50:31,5+11:38
12.122Matjaž Trebše1980Moški0:50:45,4+11:51
13.197Grzegorz Skubis1980Moški0:51:30,9+12:37
14.57Andrej Kovačič1981Moški0:51:51,7+12:58
15.148Giacomo Schiavon1986Moški0:53:16,1+14:22
16.38Ambraž Hribernik1982MoškiŠRD OMEGA AIR0:54:27,8+15:34
17.155Luka Frelih1984Moški0:54:34,7+15:41
18.61Luka Kranjec1982Moški0:55:16,6+16:23
19.29Martin Eržen1982MoškiŠD Rudno0:55:28,6+16:35
20.186Andraž Čoralič1983Moški0:56:20,2+17:26
21.17Boštjan Brodnjak1985Moški0:56:44,4+17:50
22.179Tadej Medja1983Moški0:57:57,6+19:04
23.50Jure Kordež1980Moški0:58:22,3+19:28
24.63Bojan Kristan1985MoškiGiBit1:00:10,4+21:16
25.101Jure Robič1983MoškiŠRD OMEGA AIR1:01:14,0+22:20
26.83Matjaž Novak1979MoškiŠD Dobrepolje1:02:40,1+23:46
27.39Boštjan Hrovat1981MoškiŠD Dobrepolje1:02:40,2+23:46
28.204Michael Ambrož1988Moški1:07:54,0+29:00
29.99Blaž Ribič1987Moški1:09:33,9+30:40
30.169Danijel Gazvoda1983Moški1:11:32,9+32:39
31.36Robert Hodnik1983Moški1:13:09,6+34:16
32.28Aleksander Erkić1986Moški1:22:45,7+43:52
33.119Luka Šulin1979MoškiGiBit1:23:23,4+44:29
Moški 40 do 49 let
1.129Franci Volkar1976MoškiŠKD MEKINJE0:40:05,0--
2.120Jože Šuštar1976MoškiŠD Dobrepolje0:43:38,7+03:33
3.108Denis Sitar1978MoškiŠKD MEKINJE0:45:54,2+05:49
4.195Tomas Oven1970Moški0:45:59,7+05:54
5.93Igor Primožič1974MoškiKnaufinsulation0:47:17,6+07:12
6.66Klemen Lah1974MoškiAAK Slovan (tek.si)0:47:21,2+07:16
7.4Jože Babič1977MoškiŠD Dobrepolje0:47:35,6+07:30
8.81Aleš Mrkun1971MoškiŠRD OMEGA AIR0:48:02,6+07:57
9.135Igor Lokar1974Moški/0:49:14,6+09:09
10.20Mare Češnovar1974Moškiveverne0:49:50,2+09:45
11.62Jože Krapež1969Moški0:50:07,0+10:02
12.13Jani Boštar1975Moški0:50:14,5+10:09
13.156Tadej Langus1974Moški0:51:06,9+11:01
14.138Milan Hribernik1971Moški0:51:43,3+11:38
15.171Alessandro Giuliani1969Moški0:54:06,9+14:01
16.173Robert Prezelj1974Moški0:54:11,8+14:06
17.71Boštjan Lindav1971Moški0:54:39,1+14:34
18.107Aleksander Selan1969MoškiŠRD OMEGA AIR0:54:50,4+14:45
19.79Evgen Mesesnel1969Moški0:56:13,5+16:08
20.48Boris Kavčič1974MoškiŠD Rudno0:56:44,9+16:39
21.100Damjan Rihtaršič1973Moški0:57:10,0+17:05
22.85Gregor Ostronič1976MoškiŠRD OMEGA AIR0:57:11,4+17:06
23.80Robert Mestek1969MoškiŠRD OMEGA AIR0:58:13,1+18:08
24.12Dejan Bokavšek1971MoškiŠRD OMEGA AIR0:59:09,9+19:04
25.210Goran Radakovič1973Moški0:59:34,0+19:29
26.168Iztok Kovačič1973Moški0:59:34,5+19:29
27.97Robert Rauch1969Moški/0:59:39,9+19:34
28.157Boštjan Ipavec1978Moški1:00:10,4+20:05
29.56Robert Kovač1974Moški1:01:08,1+21:03
30.92Roman Prelog1970Moški1:02:47,0+22:42
31.37Edvard Hribernik1974MoškiŠRD OMEGA AIR1:03:30,7+23:25
32.16Aleš Brinovec1976Moškišd polidom1:05:44,1+25:39
33.113Boštjan Strnad1977Moški1:06:41,4+26:36
34.161Boris Tošeski1975Moški1:13:32,1+33:27
35.7Dejan Bajželj1975Moški1:22:28,0+42:23
36.167Klemen Langus1972Moški1:24:17,0+44:12
37.165Bojan Traven1974Moški1:24:17,3+44:12
38.163Sandi Sever1973Moški1:24:17,4+44:12
Moški 50 do 59 let
1.6Herman Bajec1965MoškiŠKD MEKINJE0:46:04,7--
2.184Dejan Gajič1968MoškiJB Team0:47:17,0+01:12
3.185Egon Ponholzer1966MoškiFerbar0:51:07,2+05:02
4.3Borut Ažman1964Moški0:51:10,8+05:06
5.54Franc Koritnik1959MoškiŠRD OMEGA AIR0:52:36,5+06:31
6.177Borut Peterca1964Moški0:52:48,5+06:43
7.102Tomaž Rojšek1964Moški0:52:48,5+06:43
8.150Aleksander Ferjančič1959Moški0:54:36,7+08:32
9.192Roman Nose1962Moški0:54:41,6+08:36
10.104David Rupnik1962Moškitrnovski maraton0:55:48,5+09:43
11.147Philippe Rezillot1968Moški0:55:53,1+09:48
12.154Rajko Valant1961Moški0:56:16,6+10:11
13.24Enzo Deganutti1960MoškiG. M. TEENAGER STARANZANO0:57:10,0+11:05
14.201Ivo Perko1963Moški0:57:15,6+11:10
15.199Sergij Hlede1967Moški0:57:52,0+11:47
16.59Maximilian Kralj1968MoškiAK BOR0:58:26,7+12:22
17.188Tomaž Jenko1966Moški0:58:53,8+12:49
18.26Alojz Dobnikar1962MoškiŠRD OMEGA AIR0:59:08,1+13:03
19.87Bojan Pergar1962Moški0:59:10,8+13:06
20.94Miro Radosavljević1967Moški0:59:24,4+13:19
21.69Jani Likavec1968Moški0:59:52,8+13:48
22.146Tone Korošec1959Moški1:00:11,8+14:07
23.164Darko Čuden1961Moški1:00:21,3+14:16
24.25Janez Dobnikar1960Moški1:00:35,4+14:30
25.2Matjaž Ahčin1964MoškiŠD Dobrepolje1:01:48,4+15:43
26.144Miran Kmetič1966Moški1:04:45,3+18:40
27.180Mark Elflett1963Moški1:05:50,3+19:45
28.89Edvard Pirnat1960Moški1:15:36,4+29:31
29.41Niko Jeraj1961MoškiGiBit1:15:55,1+29:50
30.53Anton Koritnik1964MoškiŠRD OMEGA AIR1:21:15,1+35:10
31.111Edvard Sojer1961MoškiŠRD OMEGA AIR1:21:15,5+35:10
32.55Tomaž Kosec1963Moški1:26:55,3+40:50
Moški 60 do 69 let
1.64Pavle Krmelj1949MoškiPartizan Đkofja Loka0:55:47,7--
2.40Ljubo Ivko1957Moški1:00:58,2+05:10
3.136Karlo Deisinger1953Moški1:09:36,5+13:48
4.35Miroslav Grum1955MoškiTK Tržiške strele1:09:55,5+14:07
5.72Marjan Lukežič1953Moški1:17:17,7+21:30
6.203Ivan Valentinčič1952Moški1:25:23,0+29:35
Moški nad 70 let
1.153Stane Zorman1944Moški0:57:55,2--
2.131Edi Zgonc1942MoškiŠD Dobrepolje1:24:01,4+26:06