Rezultati teka 2019 – kategorije

Uvr.Št.Ime in priimekLetnikSpolKlubRezultatZaost.
22. Tek štirih srčnih mož -- 11km
Ženske do 19 let
1.143Tira Marolt Khermayer2008Ž1:01:54,8--
Ženske 20 do 29 let
1.140Lucija Šiljar1990Ž0:51:11,5--
2.99Rebeka Livk1999ŽŠRD OMEGA AIR0:57:31,8+06:20
3.116Kristina Fabjan1990Ž1:07:00,7+15:49
4.130Katarina Bradeško1998ŽSMUČIŠČE RUDNO1:07:48,7+16:37
Ženske 30 do 39 let
1.145Neža Osovnikar1981Ž0:49:17,0--
2.124Eva Voh1984Ž0:51:41,7+02:24
3.10Tamara Čelesnik1989ŽŠD Metek0:52:04,4+02:47
4.146Sabina Topolnik1987Ž0:56:12,7+06:55
5.102Urška Rihtaršič1981Ž0:58:37,2+09:20
6.17Anja Fettich1983ŽGiBit1:02:50,4+13:33
7.2Urša Alauf1984Ž1:04:40,9+15:23
8.141Mateja Kastelic1986Ž1:08:45,4+19:28
Ženske 40 do 49 let
1.22Maja Grampovčan1972ŽŠRD OMEGA AIR0:55:43,1--
2.27Martina Jazbar Čefarin1973Ž0:56:38,0+00:54
3.18Erin Foley1974Ž0:58:51,6+03:08
4.86Bernarda Šraj1973Ž0:59:01,4+03:18
5.30Saša Kaluder1976ŽPRIPRAVE LJMARATON0:59:07,7+03:24
6.8Irena Cerar1970ŽJB team0:59:24,6+03:41
7.15Andreja Erjavec1970Ž0:59:52,8+04:09
8.126Polona Thuma1976Ž1:00:49,9+05:06
9.123Suzana Semenič1972Ž1:01:02,1+05:19
10.14Helena Erčulj1978ŽŠD Dobrepolje1:01:51,5+06:08
11.32Maja Khermayer1977Ž1:02:03,0+06:19
12.128Mirna Nemanič1973Ž1:04:52,2+09:09
13.89Natja Šuligoj1976Ž1:04:58,1+09:15
14.94Polona Trobec Mlakar1974ŽŠRKD Savčan1:06:06,1+10:23
15.50Gabrijela Marinko1973ŽŠRD OMEGA AIR1:06:14,5+10:31
16.37Darja Kostanjevec1971ŽŠRKD Savčan1:09:03,1+13:20
17.6Tatjana Blaško1973Ž1:17:51,5+22:08
18.83Barbara Strnad1973ŽŠRD OMEGA AIR1:24:34,2+28:51
19.25Rosmery Idina Mendez1972ŽŠRD OMEGA AIR1:41:34,2+45:51
Ženske 50 do 59 let
1.67Tanja Pintar1966Žšd Avgust Gašperin0:56:35,8--
2.105Julijana Gantar1961Ž0:58:58,9+02:23
3.31Kristina Kapus1963ŽVegan.si0:59:31,3+02:55
4.35Tatjana Koritnik1968ŽŠRD OMEGA AIR0:59:42,9+03:07
5.54Marinka Megušar1965Ž1:00:11,4+03:35
6.92Kristina Tozon1967ŽMedicus1:00:16,8+03:41
7.46Sonja Lisjak1969Ž1:01:21,3+04:45
8.96Irena Vidmar1966ŽPriprave Domzale1:05:08,9+08:33
9.53Tadeja Maznik1969ŽŠRD OMEGA AIR1:06:14,4+09:38
10.127Nives Jurcan1965Ž1:08:44,5+12:08
11.90Andreja Švajger1961Ž1:17:44,6+21:08
Ženske nad 60 let
1.64Slavka Petraš1959ŽPulse Performance0:56:05,0--
Moški do 19 let
1.108Jakob Kralj2002MAK BOR0:46:23,3--
2.120Tim Vipavec2002M0:46:25,2+00:01
3.135Luka Kavčič2003MSMUČIŠČE RUDNO0:49:08,0+02:44
4.104Leon Stukelj2006M0:56:14,0+09:50
5.98Jon Železnik2003MŠRD OMEGA AIR0:58:01,2+11:37
6.75Peter Radosavljević2002MPASCOFIX running team Slovenia1:00:48,8+14:25
7.48Enej Lokar2001MMirna1:01:41,7+15:18
8.139Žiga Mohorič2007M1:21:02,8+34:39
Moški 20 do 29 let
1.44Miha Ličef1997MŠD Gorje0:39:09,2--
2.138Luka Milinkovič1995M0:39:39,9+00:30
3.49Simon Malek Kuzmič1990MAK Varaždin0:41:35,6+02:26
4.39Simon Koželj1992MŠKD MEKINJE0:43:35,3+04:26
5.33David Knafl1996MKLC - Klagenfurter Leichtathletik Club0:45:23,2+06:14
6.95Primož Trontelj1992MŠRD OMEGA AIR0:49:06,3+09:57
7.74Uroš Radosavljević1994MPASCOFIX running team Slovenia0:50:08,6+10:59
8.91Tomaž Tavčar1994M0:55:58,7+16:49
9.148Blaž Vidmar1990M0:56:01,6+16:52
Moški 30 do 39 let
1.93Matjaž Trebše1980M0:49:31,0--
2.131Martin Eržen1982MSMUČIŠČE RUDNO0:50:16,4+00:45
3.125Andrej Kovačič1981M0:51:10,8+01:39
4.119Luka Vodopivec1987M0:51:53,6+02:22
5.101Tadej Medja1983M0:53:10,8+03:39
6.11Andraž Čoralič1983MPAC Sports Bohinj0:53:38,1+04:07
7.151Jure Kordež1980M0:54:50,5+05:19
8.149Marko Sodec1984M0:55:18,3+05:47
9.24Ambrož Hribernik1982MŠRD OMEGA AIR0:55:47,3+06:16
10.153Robert Kelly1981M0:56:29,2+06:58
11.21Danijel Gazvoda1983MFIT KLUB0:56:32,3+07:01
12.59Andraž Nartnik1989MŠRD OMEGA AIR0:57:21,7+07:50
13.76Jure Robič1983MŠRD OMEGA AIR0:59:26,3+09:55
14.26Matej Janežič1982M1:04:10,1+14:39
15.51Aljoša Markočič1985M1:09:38,0+20:07
16.61Kristjan Ožbot1982M1:10:07,8+20:36
Moški 40 do 49 let
1.97Franci Volkar1976MŠKD MEKINJE0:39:30,6--
2.114Marko Pintar1972M0:41:40,2+02:09
3.29Miha Juvan1975MŠD Metek0:42:31,4+03:00
4.79Denis Sitar1978MŠKD MEKINJE0:44:57,4+05:26
5.70Igor Primožič1974MKnaufinsulation0:46:33,5+07:02
6.122Jože Babič1977MŠD Dobrepolje0:46:38,5+07:07
7.107Marko Škabar1973MDom brisciki0:47:12,4+07:41
8.16Matej Fetih1975MTek.si0:47:18,3+07:47
9.62Vasja Pahor1975MKnauf insulation0:48:03,5+08:32
10.13Roman Čretnik1979MMaraton Savinja0:48:04,1+08:33
11.38Stojan Kostanjevec1972MŠRKD Savčan0:48:15,8+08:45
12.58Aleš Mrkun1971MŠRD OMEGA AIR0:49:28,1+09:57
13.133Mirko Gartner1976MSMUČIŠČE RUDNO0:49:50,4+10:19
14.65Bojan Pfajfar1977M0:50:59,8+11:29
15.144Peter Bračič1978M0:51:08,6+11:38
16.28Primož Juhart1978MKLUB PENZION MOJCA TRZIN0:51:25,7+11:55
17.47Igor Lokar1974MTekaško društvo MiTek0:52:03,6+12:33
18.52Marko Marolt1970MŠD Dobrepolje0:53:03,6+13:33
19.129Simon Mandelj1971M0:53:14,3+13:43
20.152Blaž Erjavec1972M0:53:37,5+14:06
21.88Mitja Štembal1976MPenzion Mojca0:53:38,8+14:08
22.134Boris Kavčič1974MSMUČIŠČE RUDNO0:55:39,2+16:08
23.60Gregor Ostronič1976MŠRD OMEGA AIR0:55:49,3+16:18
24.103Damjan Stukelj1975M0:56:14,1+16:43
25.154Adrian Mills1974M0:56:28,2+16:57
26.72Goran Radakovic1973M0:56:44,6+17:14
27.12Branko Čož1971M0:56:51,2+17:20
28.112Boštjan Jarm1970M0:57:50,1+18:19
29.142Aleš Šabeder1970M0:59:37,9+20:07
30.121Matjaž Vipavec1972M0:59:51,7+20:21
31.82Boštjan Strnad1977M1:01:57,1+22:26
32.7Aleš Brinovec1976MSibirija1:03:29,4+23:58
33.106Uroš Drobnič1978M1:04:05,3+24:34
34.4Jurij Anzin1977MPenzion Mojca1:04:42,2+25:11
35.23Robert Grm1972MŠRD OMEGA AIR1:24:34,6+45:04
Moški 50 do 59 let
1.113Dušan Podlogar1960MŠD Pokljuka0:44:12,5--
2.111Uroš Kepic1969M0:45:37,6+01:25
3.5Herman Bajec1965MŠKD MEKINJE0:47:10,7+02:58
4.57Gorazd Milavec1966MRekreativno društvo Turjak0:48:04,0+03:51
5.132Iztok Gartner1964MSMUČIŠČE RUDNO0:48:49,1+04:36
6.118Ivan Tavčar1962M0:49:09,5+04:57
7.42Jože Krapež1969M0:49:39,0+05:26
8.85Igor Alpner1968MŠD Elektro Ljubljana0:49:58,8+05:46
9.109David Rupnik1962MTRNOVSKI MARATON0:51:06,2+06:53
10.66Rezillot Philippe1968MPhilippe REZILLOT0:53:09,8+08:57
11.69Egon Ponholzer1966MFerbar0:53:34,6+09:22
12.40Maximilian Kralj1968MAK BOR0:53:37,1+09:24
13.117Ivo Perlco1963M0:54:50,7+10:38
14.110Tomaž Rojšek1964M0:55:13,4+11:00
15.71Marjan Trobec1969MŠRKD Savčan0:55:31,2+11:18
16.55Evgen Mesesnel1969MBoksarski klub0:55:55,5+11:43
17.80Franci Snedec1961MCanifit team0:55:58,5+11:46
18.63Bojan Pergar1962MSV0:56:00,4+11:47
19.56Robert Mestek1969MŠRD OMEGA AIR0:56:53,6+12:41
20.84Ervin Šavli1967M0:57:29,2+13:16
21.1Matjaž Ahčin1964MŠD Dobrepolje1:01:50,7+17:38
22.45Jani Likavec1968MSlovenska vojska1:02:05,8+17:53
23.87Vladimir Štalec1968M1:02:30,3+18:17
24.34Anton Koritnik1964MŠRD OMEGA AIR1:03:39,4+19:26
25.73Miro Radosavljević1967MPASCOFIX running team Slovenia1:07:35,5+23:23
Moški 60 do 69 let
1.9Rado Čadež1957MŠD POLJANE0:50:58,5--
2.115Brane Tavčar1958M0:51:22,2+00:23
3.36Franc Koritnik1959MŠRD OMEGA AIR0:52:32,8+01:34
4.137Aleksander Ferjančič1959M0:53:45,3+02:46
5.43Alojz Kuplenk1957MŠD Dobrepolje0:56:14,9+05:16
6.100Tone Korošec1959M0:58:00,0+07:01
7.68Ivan Podgornik1959M1:00:11,7+09:13
8.41Peter Kranjc1951Mtekačirožnedoline1:03:18,3+12:19
9.20Mićo Gajić1954M/1:03:51,5+12:53
10.136Adolf Šolar1958MSMUČIŠČE RUDNO1:04:23,9+13:25
11.3Danilo Antoni1955MNI-GA1:23:23,2+32:24
12.150Ivan Vulentinčič1952M1:24:18,9+33:20
Moški nad 70 let
1.155Branko Lipnik1945M1:11:37,5--

SPONZORJI