Rezultati teka štirih srčnih mož 2019 skupno

Uvr.Št.Ime in priimekLetnikSpolKlubREZULTATZaost.Kat.
22. Tek štirih srčnih mož -- 11km
Moški
1.44Moški
2.97Miha Ličef1997MŠD Gorje0:39:09,2--1.
3.138Franci Volkar1976MŠKD MEKINJE0:39:30,6+00:211.
4.49Luka Milinkovič1995M0:39:39,9+00:302.
5.114Simon Malek Kuzmič1990MAK Varaždin0:41:35,6+02:263.
6.29Marko Pintar1972M0:41:40,2+02:312.
7.39Miha Juvan1975MŠD Metek0:42:31,4+03:223.
8.113Simon Koželj1992MŠKD MEKINJE0:43:35,3+04:264.
9.79Dušan Podlogar1960MŠD Pokljuka0:44:12,5+05:031.
10.33Denis Sitar1978MŠKD MEKINJE0:44:57,4+05:484.
11.111David Knafl1996MKLC - Klagenfurter Leichtathletik Club0:45:23,2+06:145.
12.108Uroš Kepic1969M0:45:37,6+06:282.
13.120Jakob Kralj2002MAK BOR0:46:23,3+07:141.
14.70Tim Vipavec2002M0:46:25,2+07:162.
15.122Igor Primožič1974MKnaufinsulation0:46:33,5+07:245.
16.5Jože Babič1977MŠD Dobrepolje0:46:38,5+07:296.
17.107Herman Bajec1965MŠKD MEKINJE0:47:10,7+08:013.
18.16Marko Škabar1973MDom brisciki0:47:12,4+08:037.
19.62Matej Fetih1975MTek.si0:47:18,3+08:098.
20.57Vasja Pahor1975MKnauf insulation0:48:03,5+08:549.
21.13Gorazd Milavec1966MRekreativno društvo Turjak0:48:04,0+08:544.
22.38Roman Čretnik1979MMaraton Savinja0:48:04,1+08:5410.
23.132Stojan Kostanjevec1972MŠRKD Savčan0:48:15,8+09:0611.
24.95Iztok Gartner1964MSMUČIŠČE RUDNO0:48:49,1+09:395.
25.135Primož Trontelj1992MŠRD OMEGA AIR0:49:06,3+09:576.
26.118Luka Kavčič2003MSMUČIŠČE RUDNO0:49:08,0+09:583.
27.58Ivan Tavčar1962M0:49:09,5+10:006.
28.93Aleš Mrkun1971MŠRD OMEGA AIR0:49:28,1+10:1812.
29.42Matjaž Trebše1980M0:49:31,0+10:211.
30.133Jože Krapež1969M0:49:39,0+10:297.
31.85Mirko Gartner1976MSMUČIŠČE RUDNO0:49:50,4+10:4113.
32.74Igor Alpner1968MŠD Elektro Ljubljana0:49:58,8+10:498.
33.131Uroš Radosavljević1994MPASCOFIX running team Slovenia0:50:08,6+10:597.
34.9Martin Eržen1982MSMUČIŠČE RUDNO0:50:16,4+11:072.
35.65Rado Čadež1957MŠD POLJANE0:50:58,5+11:491.
36.109Bojan Pfajfar1977M0:50:59,8+11:5014.
37.144David Rupnik1962MTRNOVSKI MARATON0:51:06,2+11:579.
38.125Peter Bračič1978M0:51:08,6+11:5915.
39.115Andrej Kovačič1981M0:51:10,8+12:013.
40.28Brane Tavčar1958M0:51:22,2+12:132.
41.119Primož Juhart1978MKLUB PENZION MOJCA TRZIN0:51:25,7+12:1616.
42.47Luka Vodopivec1987M0:51:53,6+12:444.
43.36Igor Lokar1974MTekaško društvo MiTek0:52:03,6+12:5417.
44.52Franc Koritnik1959MŠRD OMEGA AIR0:52:32,8+13:233.
45.66Marko Marolt1970MŠD Dobrepolje0:53:03,6+13:5418.
46.101Rezillot Philippe1968MPhilippe REZILLOT0:53:09,8+14:0010.
47.129Tadej Medja1983M0:53:10,8+14:015.
48.69Simon Mandelj1971M0:53:14,3+14:0519.
49.40Egon Ponholzer1966MFerbar0:53:34,6+14:2511.
50.152Maximilian Kralj1968MAK BOR0:53:37,1+14:2712.
51.11Blaž Erjavec1972M0:53:37,5+14:2820.
52.88Andraž Čoralič1983MPAC Sports Bohinj0:53:38,1+14:286.
53.137Mitja Štembal1976MPenzion Mojca0:53:38,8+14:2921.
54.151Aleksander Ferjančič1959M0:53:45,3+14:364.
55.117Jure Kordež1980M0:54:50,5+15:417.
56.110Ivo Perlco1963M0:54:50,7+15:4113.
57.149Tomaž Rojšek1964M0:55:13,4+16:0414.
58.71Marko Sodec1984M0:55:18,3+16:098.
59.134Marjan Trobec1969MŠRKD Savčan0:55:31,2+16:2215.
60.24Boris Kavčič1974MSMUČIŠČE RUDNO0:55:39,2+16:3022.
61.60Ambrož Hribernik1982MŠRD OMEGA AIR0:55:47,3+16:389.
62.55Gregor Ostronič1976MŠRD OMEGA AIR0:55:49,3+16:4023.
63.80Evgen Mesesnel1969MBoksarski klub0:55:55,5+16:4616.
64.91Franci Snedec1961MCanifit team0:55:58,5+16:4917.
65.63Tomaž Tavčar1994M0:55:58,7+16:498.
66.148Bojan Pergar1962MSV0:56:00,4+16:5118.
67.104Blaž Vidmar1990M0:56:01,6+16:529.
68.103Leon Stukelj2006M0:56:14,0+17:044.
69.43Damjan Stukelj1975M0:56:14,1+17:0424.
70.154Alojz Kuplenk1957MŠD Dobrepolje0:56:14,9+17:055.
71.153Adrian Mills1974M0:56:28,2+17:1925.
72.21Robert Kelly1981M0:56:29,2+17:2010.
73.72Danijel Gazvoda1983MFIT KLUB0:56:32,3+17:2311.
74.12Goran Radakovic1973M0:56:44,6+17:3526.
75.56Branko Čož1971M0:56:51,2+17:4227.
76.59Robert Mestek1969MŠRD OMEGA AIR0:56:53,6+17:4419.
77.84Andraž Nartnik1989MŠRD OMEGA AIR0:57:21,7+18:1212.
78.112Ervin Šavli1967M0:57:29,2+18:2020.
79.100Boštjan Jarm1970M0:57:50,1+18:4028.
80.98Tone Korošec1959M0:58:00,0+18:506.
81.76Jon Železnik2003MŠRD OMEGA AIR0:58:01,2+18:525.
82.142Jure Robič1983MŠRD OMEGA AIR0:59:26,3+20:1713.
83.121Aleš Šabeder1970M0:59:37,9+20:2829.
84.68Matjaž Vipavec1972M0:59:51,7+20:4230.
85.75Ivan Podgornik1959M1:00:11,7+21:027.
86.48Peter Radosavljević2002MPASCOFIX running team Slovenia1:00:48,8+21:396.
87.1Enej Lokar2001MMirna1:01:41,7+22:327.
88.82Matjaž Ahčin1964MŠD Dobrepolje1:01:50,7+22:4121.
89.45Boštjan Strnad1977M1:01:57,1+22:4731.
90.87Jani Likavec1968MSlovenska vojska1:02:05,8+22:5622.
91.41Vladimir Štalec1968M1:02:30,3+23:2123.
92.7Peter Kranjc1951Mtekačirožnedoline1:03:18,3+24:098.
93.34Aleš Brinovec1976MSibirija1:03:29,4+24:2032.
94.20Anton Koritnik1964MŠRD OMEGA AIR1:03:39,4+24:3024.
95.106Mićo Gajić1954M/1:03:51,5+24:429.
96.26Uroš Drobnič1978M1:04:05,3+24:5633.
97.136Matej Janežič1982M1:04:10,1+25:0014.
98.4Adolf Šolar1958MSMUČIŠČE RUDNO1:04:23,9+25:1410.
99.73Jurij Anzin1977MPenzion Mojca1:04:42,2+25:3334.
100.51Miro Radosavljević1967MPASCOFIX running team Slovenia1:07:35,5+28:2625.
101.61Aljoša Markočič1985M1:09:38,0+30:2815.
102.155Kristjan Ožbot1982M1:10:07,8+30:5816.
103.139Branko Lipnik1945M1:11:37,5+32:281.
104.3Žiga Mohorič2007M1:21:02,8+41:538.
105.150Danilo Antoni1955MNI-GA1:23:23,2+44:1411.
106.23Ivan Vulentinčič1952M1:24:18,9+45:0912.
ŽenskeRobert Grm1972MŠRD OMEGA AIR1:24:34,6+45:2535.
1.145
2.140Ženske
3.124Neža Osovnikar1981Ž0:49:17,0--1.
4.10Lucija Šiljar1990Ž0:51:11,5+01:541.
5.22Eva Voh1984Ž0:51:41,7+02:242.
6.64Tamara Čelesnik1989ŽŠD Metek0:52:04,4+02:473.
7.146Maja Grampovčan1972ŽŠRD OMEGA AIR0:55:43,1+06:261.
8.67Slavka Petraš1959ŽPulse Performance0:56:05,0+06:481.
9.27Sabina Topolnik1987Ž0:56:12,7+06:554.
10.99Tanja Pintar1966Žšd Avgust Gašperin0:56:35,8+07:181.
11.102Martina Jazbar Čefarin1973Ž0:56:38,0+07:212.
12.18Rebeka Livk1999ŽŠRD OMEGA AIR0:57:31,8+08:142.
13.105Urška Rihtaršič1981Ž0:58:37,2+09:205.
14.86Erin Foley1974Ž0:58:51,6+09:343.
15.30Julijana Gantar1961Ž0:58:58,9+09:412.
16.8Bernarda Šraj1973Ž0:59:01,4+09:444.
17.31Saša Kaluder1976ŽPRIPRAVE LJMARATON0:59:07,7+09:505.
18.35Irena Cerar1970ŽJB team0:59:24,6+10:076.
19.15Kristina Kapus1963ŽVegan.si0:59:31,3+10:143.
20.54Tatjana Koritnik1968ŽŠRD OMEGA AIR0:59:42,9+10:254.
21.92Andreja Erjavec1970Ž0:59:52,8+10:357.
22.126Marinka Megušar1965Ž1:00:11,4+10:545.
23.123Kristina Tozon1967ŽMedicus1:00:16,8+10:596.
24.46Polona Thuma1976Ž1:00:49,9+11:328.
25.14Suzana Semenič1972Ž1:01:02,1+11:459.
26.143Sonja Lisjak1969Ž1:01:21,3+12:047.
27.32Helena Erčulj1978ŽŠD Dobrepolje1:01:51,5+12:3410.
28.17Tira Marolt Khermayer2008Ž1:01:54,8+12:371.
29.2Maja Khermayer1977Ž1:02:03,0+12:4611.
30.128Anja Fettich1983ŽGiBit1:02:50,4+13:336.
31.89Urša Alauf1984Ž1:04:40,9+15:237.
32.96Mirna Nemanič1973Ž1:04:52,2+15:3512.
33.94Natja Šuligoj1976Ž1:04:58,1+15:4113.
34.53Irena Vidmar1966ŽPriprave Domzale1:05:08,9+15:518.
35.50Polona Trobec Mlakar1974ŽŠRKD Savčan1:06:06,1+16:4914.
36.116Tadeja Maznik1969ŽŠRD OMEGA AIR1:06:14,4+16:579.
37.130Gabrijela Marinko1973ŽŠRD OMEGA AIR1:06:14,5+16:5715.
38.127Kristina Fabjan1990Ž1:07:00,7+17:433.
39.141Katarina Bradeško1998ŽSMUČIŠČE RUDNO1:07:48,7+18:314.
40.37Nives Jurcan1965Ž1:08:44,5+19:2710.
41.90Mateja Kastelic1986Ž1:08:45,4+19:288.
42.6Darja Kostanjevec1971ŽŠRKD Savčan1:09:03,1+19:4616.
43.83Andreja Švajger1961Ž1:17:44,6+28:2711.
44.25Tatjana Blaško1973Ž1:17:51,5+28:3417.
Barbara Strnad1973ŽŠRD OMEGA AIR1:24:34,2+35:1718.
Rosmery Idina Mendez1972ŽŠRD OMEGA AIR1:41:34,2+52:1719.

SPONZORJI